Izvršni odbor SSKH

Izvršni odbor SSKH

Baldo Kovačević
predsjednik SSKH

predstavlja i zastupa Sindikat
temeljem odredbi Statuta SSKH
098 9837 452
baldo.kovacevic@sskh.hr

Robert Maršanić
potpredsjednik SSKH

zaduženje za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku županiju
098 9837 449

robert.marsanic@ sskh.hr
robert.marsanic1@ gmail.com

Davor Gotal
potpredsjednik SSKH

zaduženje za Osječko-baranjsku, Vukovarsko-srijemsku i Virovitičko-podravsku županiju
Baranjski vodovod d.o.o., Beli Manastir
098 9837 442

davor.gotal@sskh.hr
davor.got@gmail.com

Mario Banovac

zaduženje za Splitsko-dalmatinsku županiju
Vodovod i kanalizacija d.o.o. Split
098 9837 445

mario.banovac@sskh.hr
mbanovac@gmail.com

Zdravko Stoilković

zaduženje za Grad Zagreb
Zagrebački holding d.o.o. Podružnica Čistoća d.o.o. Zagreb
mobitel: 091 379 1942

zdravko.stoilkovic@sskh.hr
zdravko.stoilkovic@zgh.hr

Vladimir Zadravec

zaduženje za Međimursku, Koprivničko-križevačku i Varaždinsku županiju
Međimurske vode d.o.o., Čakovec
098 9837 446

vladimir.zadravec@sskh.hr


Vinko Fabijan

zaduženje za Zadarsku i Šibensko-kninsku županiju
Odvodnja d.o.o. Zadar
098 9837 454

vinko.fabijan@yahoo.com

Bruna Vlašić-Jakovčić

zaduženje za Istarsku županiju
Vodovod Labin d.o.o., Labin
098 9837 450

bruna.vlasic.jakovcic@sskh.hr

Mario Leljak

zaduženje za Zagrebačku i Krapinsko-zagorsku županiju
Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije d.o.o., Vrbovec
098 9837 441

mario.leljak@viozz.hr

Ljiljana Hamedović

zaduženje za Brodsko-posavsku, Bjelovarsko-bilogorsku i Požeško-slavonsku  županiju
Komunalac d.o.o. Sl. Brod
098 9837 451

ljiljana.hamedovic@sskh.hr
ljiljana.hamedovic@komunalac-sb.hr

Jasna Požar

zaduženje za Karlovačku županiju
Vodovod i kanalizacija d.o.o. Karlovac
098 9837 448

jasna.pozar@sskh.hr

Vlaho Radičević 2

Vlaho Radičević

zaduženje za Dubrovačko-neretvansku županiju
Vodovod Dubrovnik d.o.o.
099 3921 186

vlaho.radicevic@sskh.hr
vl.radicevic1@gmail.com

Dražen falica

Dražen Falica

zaduženje za Sisačko-moslavačku županiju
Sisački vodovod d.o.o
099 3921 187

drazen.falica@sskh.hr
drazenfalicask@gmail.com